Tomáš Martinovský
Tomáš Martinovský
motto: co se vleče, neuteče

CHEVROLET SPARK


CHEVROLET SPARK

 

Nový Chevrolet Spark, 5dveřový městský vůz

Nový Spark je výsledkem jedinečné spolupráce nadaných designérů z celého světa: na rozdíl od řady konkurentů má 5 dveří a je 5místný. Je jedním z prostorově nejefektivnějších aut v segmentu minivozů – perfektní pro noční toulky městem s přáteli nebo jako druhé auto do rodiny. Chytrý design dělá nový Chevrolet Spark prostornějším, komfortnějším a praktičtějším, než by se mohlo na první pohled zdát.

Nový Spark – svěží, městský vzhled

novativní, vybroušený design budí rozruch, i proto je Spark perfektním doplňkem pro městský životní styl. Není to žádný „rozkošný a přítulný“ minivůz: jeho sportovní vzhled a sebejistý profil propůjčují Sparku proporce velkého vozu a dávají mu vyniknout v moři pokorně vypadajících městských vozů.

Poznejte svůj vlastní Spark

Spark je hbitý, ale snadno ovladatelný, což je doplněno výběrem moderních motorů, 6 airbagy pro lepší bezpečnost a chytrým zadním parkovacím senzorem. Skrz naskrz překoná Spark vaše představy, jaký by měl být malý vůz.

Spark – nový a odlišný

Objevte nové a nečekané – nový Chevrolet Spark se zaměřil na inteligentní design a maximální komfort využitím mnoha inovačních řešení:

  • Palubní deska inspirovaná motocykly
  • Analogový rychloměr doplněný digitálním tachometrem
  • Zapuštěné kliky zadních dveří
  • Vysoce kvalitní materiály použité v interiéru

Přeskočí jiskra!

Zcela nový Spark je působivý, trendy a plný zábavy. Nabízí funkčnost, dostatek prostoru a řadu nejlepších bezpečnostních prvků ve své třídě. Spark znamená v angličtině jiskra. Jste připraveni dát svému životu jiskru? Poznejte zcela nový Chevrolet Spark - 5dveřový minivůz, již brzy u všech autorizovaných prodejců Cherolet.Veškeré informace včetně technických dat a ceníků o vozech Cehvrolet  získáte na adrese http://www.srba.cz