Tomáš Martinovský
Tomáš Martinovský
motto: co se vleče, neuteče

Jak vznikly moje internetové stránky

úvodní stránka
Ač sedíme, neposedímeStránky jsme začali psát začátkem ledna roku 2010 během lázeňského pobytu v Janských Lázní, v Janském Dvoře, na pokoji č. 319 za přispění kamarádů Romana a Kláry Folvarských (tady se můžete podívat na jejich projekt "Ač sedíme, neposedíme" - internetové stránky pro hendikepované cestovatele na adrese www.neposedime.czPlánujete letošní dovolenou u moře, Africe, nebo jiném exotickém místě a poletíte na ní letadlem a nevíte co a jak? A nebo se rádi touláte po vlastech českých a navštěvujete hrady a zámky? Tak to jste na dobré cestě dozvědět se vše potřebné před Vašim odjezdem - odletem na stránkách Romana a Klárky Folvarských hendikepovaných cestovatelů.
Jejich stránky Vám Všem vřele doporučuji navštívit, protože se dozvíte spoustu cenných rad o přípravě na cestu a cestování po České republice, Japonsku a nebo Africe. Měl jsem tu možnost a čest být na besedě a  prezentaci fotografií o Japonsku a Africe - Botswaně, Namibii a Zimbabwe. Bylo to nezapomenutelné, vzrušující no prostě šukézní.

Mí přátelé, Roman a Klárka, se v současné době vrátili z nádherné dovolené po USA. Již brzo si budeme moci přečíst poutavé vyprávění „od začátku až do konce“ o jejich působení v Americe, kde například teplota v Národním Parku dosahovala neuvěřitelných 120,2 °F (48°C).

 


Janské Lázně 2010