Tomáš Martinovský
Tomáš Martinovský
motto: co se vleče, neuteče

O MNĚ

úvodní stránka
Jmenuji se Tomáš Martinovský, narodil jsem se v roce 1967 v Praze a celý život žiju v Praze. Nejprve s rodiči ve Strašnicích a v současné době v bezbariérovém bytě na Jižním Městě.
Jsem šťastně ženatý s manželkou Kamilou,  kterou jsem před léty poznal když jsem byl tak jako ona na léčení v Janských Lázních. Před čtyřmi lety jsme se rozmnožili, pořídili jsme si fenku Kačenku. O mé nemoci Myopatie  se můžete dočíst v sekci Myopatie.

Jaké koliv připomínky, náměty, rady a postřehy můžete zasílat na e-mailovou adresu:

martinovskytomas@seznam.cz

Po dovršení základní školní docházky a ukončení dvouleté ekonomické školy v Janských Lázních jsem nastoupil do kanceláře Vinohradské nemocnice jako administrativní pracovník. V té době mě strašně jako každého jiného mladého kluka zajímalo všechno okolo, ženy, víno, zpěv  jen né práce v kanceláři.  A taková práce v červnu nebo v červenci v kanceláři je šílená, když venku všechno pučí a příroda volá šáhni si na mě. I přesto, že jsem byl ze všech sil podporován rodiči jako jejich jedinné dítě, jedinný syn mé náklady se tak nějak stále zvyšovaly. S vědomím, že budu stále absolventem dvouleté ekonomické školy pro šmajdavé děti jsem se nemohl smířit a rozdílové zkoušky na večerní Střední ekonomickou školu s maturitou pro pracující do Resslovi ulice na sebe nedaly dlouho čekat. Po ukončení Střední ekonomické školy maturitní zkouškou,  kde jsem prožil tři nádherné roky svého života, jsem několik následujících let protrpěl v nezáživné kanceláři Vinohradské nemocnice tentokrát již jako samostatný referent odboru PaM  (práce a mzdy).  Administrativní práce mně nijak zvlášť nenaplňovala, a tak jsem hledal změnu. Dalších 18 let jsem brázdil ulice Prahy jako řidič pražské taxislužby.